Naše weby, Vaša propagácia

Od počiatku sme budovali weby s cieľom pomáhať našim čitateľom. Rovnakú filozofiu prenášame aj do vzťahu s našimi inzertnými partnermi – budujeme dlhodobé, obojstranne výhodné partnerstvá. Na našich weboch ponúkame viacero možností propagácie – bannery rôznych formátov, branding, textové odkazy, reklamné články, súťaže či špeciálne partnerstvá.

4
weby
20 500+
fanúšikov na FB
600 000
návštevníkov ročne
11,5 mil.
zobrazení ročne
Objavte toho viac
SlovakNHL.sk

SlovakNHL.sk

Populárny portál bol založený v roku 2005. Odvtedy sa tešil rastúcej obľube a stále je pre mnohých hlavným zdrojom informácií o NHL. Web je ideálny pre propagáciu produktov zameraných na mužov. Úspešné kampane na ňom mávajú najmä špecializované e-shopy a stávkové kancelárie.

Navštíviť web »

„Streftec slúži najlepším fanúšikom a ľuďom, ktorí chcú od života viac.“ –  JOZEF STRUHÁR
SlovakFitness.sk

SlovakFitness.sk

Web sa od roku 2013 špecializuje na cvičenie a zdravý životný štýl. Jeho misiou je pomáhať ľuďom vybudovať krajšie telo, lepšie zdravie a vyššie sebavedomie. Web je vhodný na propagáciu produktov a služieb zameraných na mužov a ženy so záujmom o šport a zdravý životný štýl.

Navštíviť web »

SlovakKHL.sk

SlovakKHL.sk

Náš druhý hokejový portál bol založený v roku 2010 a poskytuje spravodajstvo z KHL zamerané predovšetkým na slovenských hráčov. Web je ideálny pre propagáciu produktov zameraných na mužov, pre špecializované e-shopy a stávkové kancelárie.

Navštíviť web »

Uspech.MNE.sk

Úspech.MNE.SK

Web vznikol v roku 2018 a jeho cieľom bolo pomáhať ľuďom vybudovať si lepší život. Pomáha k tomu zhruba 400 článkov a 365 citátov. Web sa už neaktualizuje a neposkytuje marketingový potenciál. Je udržovaný, pretože informácie môžu byť stále niekomu k úžitku.

Navštíviť web »

Vyžiadať cenník inzercie
Kontaktujte nás:
obchod@streftec.sk
Kontaktný formulár